2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Świdnik
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracyjnych

Lokalizacja

Świdnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HR for Business Sp. z. o.o., jedna ze spółek Grupy Impel - poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce Pracy: Świdnik

Zadania:

  • obsługa systemu SAP

  • przyjmowanie i opisywanie faktur

  • rozliczanie kart płatniczych, dekretacja kosztów

  • przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych

  • terminowe opracowywanie comiesięcznych  rozliczeń materiałów i usług

  • współpraca z innymi komórkami  firmy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word,)

  • dobra organizacja własnej pracy oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych działań

  • umiejętność pracy zespołowej

  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, terminowe wypłaty,

  • benefity pracownicze (karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

  • proces wdrożenia

  • pracę w renomowanej firmie Grupa Impel

 Dołącz do Naszego Zespołu!

Wyślij cv !

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę dla  HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 2 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.”

Lokalizacja

Świdnik,

Lubelskie

Lubelskie, Świdnik
ID: 914131952