2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Toruń
Eliza
Dodane 03 maja 2024

Specjalista ds. administracyjnych - dla osób z orzeczeniem

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fundacja Aktywizacja jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Od 1991 roku wspieramy osoby z niepełnosprawnościami w procesie wejścia na rynek pracy poprzez doradztwo, szkolenia, usługi pośrednictwa pracy, pomoc w przygotowaniu się i zdobyciu zatrudnienia.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych udziałem w projekcie skierowanym do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Praca stacjonarna w Toruniu (pn-pt; godz. pracy 7.00-15.00 na zmianę z 8.00-16.00; 7h pracy też będzie ok)

Opis stanowiska:

  • obsługa mailowa, telefoniczna biura,

  • aktualizacja baz teleadresowych,

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów (m.in. dokumentacja wewnętrzna działu), przyjmowanie, wysyłka i przekazywanie korespondencji,

  • prowadzenie kalendarza spotkań biura (w tym sal konferencyjnych),

  • dbałość o bieżące zaopatrzenie Sekretariatu w artykuły spożywcze oraz biurowe,

  • organizowanie i obsługa spotkań biznesowych i innych wydarzeń firmowych,

  • prowadzenie rejestru dokumentów,

  • przygotowywanie materiałów dla kadry zarządzającej oraz kierownictwa,

  • obsługa urządzeń biurowych.

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych,

  • wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność i punktualność,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów,

  • komunikatywność i umiejętności pracy w zespole,

  • inicjatywa, zaangażowanie w powierzone zadania i chęć rozwoju,

  • mile widziane wykształcenie wyższe,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

DBAMY, BY NASZE PROCESY REKRUTACJI BYŁY DOSTĘPNE!

Ze względu na misję Fundacji, którą jest wyrównywanie szans osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy, w sposób szczególny do kandydowania zachęcamy osoby wywodzące się z tej grupy.

Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie. Jeśli potrzebujesz usprawnień podczas procesu rekrutacji – daj nam o tym znać w trakcie rozmowy telefonicznej z rekruterem / rekruterką lub uzupełniając odpowiednie pola w formularzu rekrutacyjnym.

CZEKAMY NA TWOJE CV!

#AktywujPracę

WEŹ UDZIAŁ W NASZEJ REKRUTACJI I ZNAJDZ PRACĘ WSPÓLNIE Z FUNDACJĄ AKTYWIZACJA!

Dziękujemy za Twój czas poświęcony na zapoznanie się z nasza ofertą!

Obiecujemy starannie przyjrzeć się wszystkim cv, które zostaną do nas wysłane. Szanujemy Twój czas, dlatego możesz liczyć na feedback na temat swojej aplikacji w postaci maila. Osobiście skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, by zaprosić ich do kolejnego etapu rekrutacji.

Projekt Aktywuj Pracę jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 914612668