2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Piaseczno
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. analiz w sklepie internetowym

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dystrybutor produktów marki Smith&Brown w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby do pracy w Piasecznie na stanowisku: Specjalista ds. analiz.

Siedziba firmy znajduje się w Piasecznie przy ul. Kineskopowej (Centrum logistyczne Celtic Park).

Poszukujemy ambitnej osoby, zdyscyplinowanej, samodzielnej, kreatywnej i zorganizowanej.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie raportów sprzedażowych, finansowych, logistycznych i serwisowych

- rozwijanie istniejących plików analitycznych

- analiza i raportowanie wyników

- przygotowywanie analiz ad hoc

Oczekujemy:

- znajomości pakietu Microsoft

- doświadczenia w przygotowywaniu raportów

- zaangażowania w wykonywane obowiązki i chęci do pracy

- pozytywnego nastawienia, kreatywności

- dobrej organizacji pracy (ustalanie priorytetów) i samodzielności w wykonywaniu obowiązków

- odpowiedzialności za powierzone działania

- znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę B2B – jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy

- duże możliwości rozwoju

- odpowiednio wyposażone stanowisko biurowe

- pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez formularz olx.

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 913968127