2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Małopolskie
  5. Badania i rozwój - Kraków
  6. Badania i rozwój - Stare Miasto
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. badań społecznych

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. badań społecznych.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe magisterskie/doktoranckie, kierunkowe np. socjologia, praca socjalna, psychologia, resocjalizacja, polityka społeczna lub pokrewne,

• doświadczenie w realizacji badań społecznych,

• znajomość metod i technik statystycznych wykorzystywanych w badaniach ilościowych i jakościowych,

• umiejętność przejrzystego i trafnego formułowania myśli oraz opracowywania złożonych raportów,

• zdolności analityczne,

• bardzo dobra znajomość programów MS Office,

• mile widziana znajomość narzędzi do projektowania graficznego (np. canva).

Opis stanowiska:

• opracowywanie raportów z badań społecznych oraz dokumentów strategicznych,

• praca na danych jakościowych oraz ilościowych,

• tworzenie analiz statystycznych.

Oferujemy:

• wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,

• pracę zdalną,

• pracę w formie zleceń, którą można pogodzić z pełnowymiarowym zatrudnieniem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 912878423