2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator sieci
  5. Administrator sieci - Mazowieckie
  6. Administrator sieci - Warszawa
  7. Administrator sieci - Śródmieście
Bank Ochrony Środowiska SA
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. Bankowości Internetowej

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • pełnienie roli administratora aplikacji z zakresu Bankowości Internetowej

  • wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych w zakresie kompetencji  zespołu

  • diagnozowanie incydentów i awarii aplikacji, zapewnienie SLA

  • pełnienie roli II linii wsparcia dla użytkowników aplikacji w zakresie technicznym

  • zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dla administrowanych systemów i aplikacji

  • współpraca z administratorami i analitykami pozostałych aplikacji i systemów

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie eksploatacji powierzonych aplikacjami

  • prowadzenie dokumentacji wynikającej z pełnionej roli administratora aplikacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe  (mile widziani absolwenci kierunków informatycznych bądź pokrewnych)

  • podstawowa znajomość środowisk Linux/Unix

  • podstawowa znajomość baz danych Oracle

  • dodatkowym atutem będzie wiedza z obszaru; serwerów aplikacyjnych, serwerów WWW

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • wysoka komunikatywność i umiejętność współdziałania w zespole

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

 Mile widziane

  • znajomość technologii konteneryzacyjnej Kubernetes

Warunki zatrudnienia:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość pracy hybrydowej

  • możliwość rozwoju w jedynej takiej instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • projekty wolontariackie/ekologiczne

  • trzy dni wolnego z tytułu wolontariatu

  • upominki świąteczne

  • świadczenia świąteczne

  • sekcje sportowe

  • program kafeteryjny

  • dostęp do biblioteki e-booków i audiobooków Legimi

  • programy wellbeingowy

  • atrakcyjne lokalizacje biur i oddziałów banku

  • system premiowy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910295196