2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Recz
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Wynagrodzenie

7 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Recz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma - "Innotec" Sp. z o. o . 73-210 Recz, ul. Kolejowa 48

Która zajmuje się produkcją wyrobów z aluminium (obróbka metali i nakładanie powłok na metale).

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie szkolenia wstępnego ogólnego

  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Sporządzanie i przedstawianie pracodawcy, co najmniej raz w roku, okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy

  • udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy

  • udział w ocenie założeń i dokumentacji dotyczących modernizacji zakładu pracy, zgłaszanie wniosków dotyczących uwzględniania wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy w tych założeniach i dokumentacji

  • zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy w stosowanych oraz nowo wprowadzonych procesach produkcyjnych

  • udział w opracowywaniu zakładowych układów zbiorowych pracy, wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy

  • doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną pracą

  • nadzór nad prawidłowością i terminowością szkoleń w dziedzinie bhp

  • nadzór nad terminami ważności szkoleń i/lub kursów pracowników

  • nadzór nad terminowością profilaktycznych badań lekarskich pracowników

  • inicjowanie i organizowanie szkoleń pracowników w celu zdobycia uprawnień wymaganych przy obsłudze maszyn i urządzeń, a także nadzór nad terminowością tych szkoleń

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub/i studia podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz z zakresu Ochrony Przeciwpożarowej,

  • wymagane doświadczenie zawodowe w obszarze BHP i PPOŻ

  • biegła znajomość przepisów prawa w zakresie BHP i PPOŻ,

  • komunikatywność , samodzielność oraz asertywność,

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

To oferujemy :

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kompetencji, a także zaangażowania w pracę,

  • możliwość korzystania z ruchomych godzin pracy,

  • możliwość dojazdu do pracy busem pracowniczym na trasie:

  • Choszczno - Krzęcin – Granowo - Przekolno - Boguszyny - Lubiana- Zamęcin- Choszczno - Recz

  • Choszczno - Krzęcin- Słonice – Rakowo - Kaszewo - Choszczno - Recz

  • Drawno - Kalisz Pomorski – Cybowo – Prostynia – Zółwino - Słutowo- Wielgoszcz- Recz

Lokalizacja

Recz,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Recz
ID: 807474541