2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Radomsko
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista ds. bhp

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cordis Logistic Sp. z o. o. jest częścią Grupy Spółek SKB. Jesteśmy polską firmą zajmującą się krajowym i międzynarodowym transportem drogowym, usługami e-commerce, zintegrowaną logistyką magazynową oraz outsourcingiem pracowniczym.

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja zakresu działania służby BHP zawartej w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • znajomość regulacji prawych związanych z bhp, ppoż., ochroną środowiska oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,

  • znajomość regulacji prawnych dotyczących bhp przy pracy z maszynami, substancjami chemicznymi oraz w środowisku produkcyjnym,

  • przeprowadzanie szkoleń BHP i ich dokumentowanie,

  • sporządzanie dokumentacji BHP (Instrukcje BHP, Ocena Ryzyka Zawodowego, Analiza stanu BHP, protokoły powypadkowe, rejestry, procedury),

  • prowadzenie przydzielonych rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących m.in szkoleń okresowych BHP, wypadków przy pracy, przeglądów dotyczących tematyki ochrony przeciwpożarowej itd.

  • przeprowadzanie wewnętrznych kontroli BHP i PPOŻ,

  • współdziałanie z komórkami organizacyjnymi firmy (np. kierownictwo, administracja, HR, przedstawiciele działów),

  • bieżąca analiza, raportowanie i przekazywanie pracodawcy wniosków i spostrzeżeń dotyczących wszelkich oficjalnych wymagań związanych z profilaktyką COVID-19 w zakładzie pracy,

  • kontrolowanie przestrzegania w zakładzie pracy zasad ochrony i raportowanie niezgodności,

  • bieżąca analiza i raportowanie trendów w branży BHP, PPOŻ i ochrony środowiska, w tym np. wellbeing, budowania kultury bezpieczeństwa, środowiska etc.

Nasze wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • posiadanie wyższego wykształcenia o kierunku lub specjalności w zakresie bhp albo studiów podyplomowych w tym zakresie,

  • mile widziane doświadczenie w zakresie bhp z działu logistyki,

  • posiadanie uprawnień Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej (posiadanie uprawnień Instruktora Pierwszej Pomocy byłby dodatkowym atutem),

  • czynne prawo jazdy kategorii B,

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • samodzielność, umiejętność organizowania własnej pracy, dokładność, sumienność,

  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów

  • Ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 788628486