2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Lublin
Maspex
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie zakładu przy pomocy dostępnych narzędzi,
  • udział w postępowaniach powypadkowych oraz opracowywanie wymaganej dokumentacji, wniosków i zaleceń profilaktycznych,
  • przygotowywanie oraz aktualizowanie oceny ryzyka zawodowego dla nowych i istniejących stanowisk pracy,
  • prowadzenie szkoleń wstępnych oraz okresowych w dziedzinie BHP, nadzór nad terminami szkoleń,
  • pro­wa­dze­nie szko­leń informacyjnych BHP dla pra­cow­ni­ków firm zewnętrznych,
  • organizacja i nadzór nad badaniami czynników szkodliwych dla zdrowia,
  • tworzenie i opiniowanie dokumentacji z zakresu BHP (instrukcje, procedury),
  • uczestnictwo w projektach technicznych realizowanych w zakładzie,
  • kontakt i współpraca z organami zewnętrznymi w zakresie wymaganym przez przepisy i regulacje prawne.
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP,
  • doświadczenie zawodowe min. 1 rok w służbie BHP - mile widziane w zakładzie produkcyjnym,
  • praktyczna znajomość przepisów, wymogów prawnych i norm z zakresu BHP,
  • znajomość programów pakietu MS Office,
  • dobra organizacja czasu pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i analitycznego myślenia,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • umie­jęt­no­ści komu­ni­ka­cji i współ­pracy z ludźmi na róż­nych szcze­blach organizacyjnych.
To oferujemy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w gronie profesjonalistów,
  • kursy i szkolenia branżowe,
  • możliwość realizacji odpowiedzialnych zadań,
  • pakiet benefitów pozapłacowych, a wśród nich opiekę medyczną Luxmed, dofinansowanie karty Multisport, zajęcia językowe i wiele innych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Lublin
ID: 911077553