2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Sosnowiec
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydatów/Kandydatki  na stanowisko:  Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: Sosnowiec

Główne obowiązki:

  • realizacja zadań wynikających z Rozporządzenia o służbie BHP

  • budowanie kultury bezpieczeństwa, współpraca z kierownictwem i wszystkimi pracownikami w celu budowania świadomości załogi w obszarze BHP

  • wsparcie i podejmowanie działań w zakresie ograniczenia wpływu czynników niebezpiecznych, szkodliwych i uciążliwych w celu poprawy warunków pracy

  • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i p.poż.

  • prowadzenie audytów pod kątem BHP i p.poż.

  • doradztwo i współudział przy pracach nad opracowaniem wewnętrznych instrukcji i procedur

  • udział w ocenie ryzyka zawodowego

  • prowadzenie dokumentacji BHP, dokumentacji powypadkowej

  • bieżące raportowanie

Oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie BHP lub studia podyplomowe

  • znajomość przepisów BHP i umiejętności stosowania ich w praktyce

  • samodzielność, dokładność i umiejętność pracy w zespole

  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wsparcie ze strony przełożonych

  • premia uznaniowa

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy, warsztaty)

  • dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego

  • świetna atmosfera pracy

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 912708733