2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Elbląg
Meble Wójcik Sp. z o.o.
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds BHP

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań służby BHP w firmie produkcyjnej, wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów

  • Prowadzenie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP i PPOŻ

  • Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z regulacjami prawnymi

  • Udział w opracowywaniu i opiniowanie regulaminów, instrukcji

  • Doradztwo i organizowanie szkoleń BHP dla pracowników i kadry zarządzającej (min. wstępnych, okresowych)

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy i chorób zawodowych

  • Koordynowanie i inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP i Popż.

  • Reprezentowanie firmy przed organami administracji państwowej i samorządowej w sprawach związanych z BHP

  • Zastępstwo pracownika działu BHP w pozostałych lokalizacjach Spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub kierunkowe studia wyższe lub dyplomowe

  • Min 2-letnie doświadczenie zawodowe z zakresu BHP

  • Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu postępowań i analiz powypadkowych

  • Aktualne uprawnienia inspektora PPOŻ – mile widziane

  • Aktualne szkolenie dla pracowników służb BHP

  • Praktyczna znajomość przepisów BHP, PPOŻ i prawa pracy

  • Umiejętność przeprowadzania szkoleń i audytów wewnętrznych

  • Umiejętność pracy z ludźmi na różnym poziomie struktury organizacyjnej

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office)

  • Czynne prawo jazdy kat B

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

•        Odpowiedzialne stanowisko o dużym stopniu samodzielności

•        Ciekawą pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie

•        Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

•        Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

•        Pakiet medyczny oraz możliwość przystąpienia do programu Multisport

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 912627499