2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Września
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP (m/k)

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy wytwarzającej folie do celów spożywczych, farmaceutycznych i chemicznych, poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. BHP (m/k)

Zadania:

  • sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP,

  • raportowanie, tworzenie i kompletowanie dokumentacji dotyczącej BHP,

  • udział w przeprowadzaniu audytów stanu bezpieczeństwa, przygotowaniu oceny ryzyka zawodowego zgodnie w wymogami prawnymi,

  • udział w postępowaniach powypadkowych oraz dokumentowanie przyczyn i okoliczności wypadków,

  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych BHP oraz kontrola warunków pracy,

  • tworzenie kultury bezpiecznej pracy i systemu bezpieczeństwa,

  • przeprowadzanie kontroli parku maszynowego pod kątem zgodności z wymaganiami bezpieczeństwa,

  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontroli,

  • zakup wyposażenia technicznego i wprowadzenie procedur roboczych i materiałów.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia dla pracowników służby BHP,

  • samodzielność w prowadzeniu działań,

  • mile widziana znajomość zagadnień ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001.

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Firmie naszego Klienta,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • rozbudowany system premiowania (m.in. premie miesięczne, nagrody jubileuszowe, premie świąteczne),

  • karta MultiSport, opieka zdrowotna Medicover, ubezpieczenie grupowe,

  • program poleceń pracowników,

  • parking dla pracowników.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Numer referencyjny: a0t6N000009OLfWQAW

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 901162630