2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Twardogóra
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP - także dla absolwentów

Lokalizacja

Twardogóra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ilpea Sp. z o.o. - światowy lider w produkcji wyrobów i komponentów do przemysłu motoryzacyjnego i AGD poszukuje kandydatów do Działu BHP i Ochrony Środowiska na stanowisko:

SPECJALISTA DS. BHP

Miejsce pracy: Twardogóra/Chełstówek, powiat oleśnicki

Zadania na stanowisku:

•      Przygotowywanie dokumentacji i nadzór nad prowadzeniem ewidencji i kompletacji dokumentacji z obszaru BHP i ppoż. wynikającej z przepisów prawnych i wewnętrznych potrzeb firmy.

•      Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych.

•      Przygotowanie skierowań dla pracowników na badania lekarskie.

•      Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, opracowanie dokumentacji, wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków.

•      Aktualizowanie i przygotowywanie ocen ryzyka zawodowego dla nowych i istniejących stanowisk pracy.

•      Przydzielanie i wydawanie pracownikom odzieży roboczej i ochronnej, a także sprzętu ochrony osobistej.

Wymagania

·        Wykształcenie wyższe na kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub co najmniej 5-letni staż pracy w służbie bhp lub osoba posiadająca zawód technika bezpieczeństwa i higieny pracy, także osoby w trakcie studiów.

·        Znajomość zagadnień i przepisów prawnych związanych z BHP i PPOŻ..

·        Praktyczna znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Word, Excel).

·        Dobra organizacja pracy, terminowość, zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu.

·        Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·        Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku od 8:00 - 16:00

·        Wynagrodzenie ustalone w oparciu o stawki rynkowe

·        Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez system szkoleń i kursy językowe

·        Dofinansowanie do karty Multisport

·        Karty przedpłacone na Święta

·        Dofinansowanie do wypoczynku dzieci

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o dostarczenie CV pod wskazany adres lub przesłanie za pomocą portalu OLX.

ILPEA Sp. z o.o.

Dział Personalny

Ul. Wojska Polskiego 1

56-416 Twardogóra

www.ilpea.net.pl

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Uprzejmie informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Twardogóra,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Twardogóra
ID: 800768720