2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jawor
Dodane 28 maja 2024

Specjalista ds. BHP w branży porządkowej z doświadczeniem-Jawor

Lokalizacja

Jawor

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.

W związku z rozwojem poszukujemy: Specjalisty ds. BHP w branży porządkowej

Oferta PRACY DODATKOWEJ!

Miejsce pracy: Jawor – dolnośląskie

Główne zadania:

  • Realizacja zadań wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy w zakresie BHP, ppoż.

  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych BHP oraz tematycznych

  • Przeprowadzanie wstępnych, okresowych i specjalnych kontroli maszyn według procedur wewnątrzzakładowych

  • Opracowywanie procedur wewnętrznych, instrukcji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej, opracowywanie ocen ryzyka zawodowego

  • Prowadzenie postępowań powypadkowych

  • Monitorowanie warunków pracy, przestrzegania przepisów BHP i przeciwpożarowych

  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów BHP i przeciwpożarowych

  • Udział w spotkaniach wewnętrznych

Nasze wymagania:

  • posiadanie wykształcenia wyższego kierunkowego lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa pracy

  • znajomość przepisów prawa w zakresie BHP i ochrony przeciwpożarowej

  • posiadanie kwalifikacji Specjalisty ds. BHP

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność motywowania innych w zakresie bezpieczeństwa pracy

  • posiadanie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych/wypadkowych

  • znajomość pakietu MS Office, w tym dobra znajomości Excela

  • posiadanie prawo jazdy kat. B + własny samochód

Oferujemy:

  • pracę dodatkową na kilka godzin tygodniowo

  • umowę zlecenie lub umowę współpracy

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, przez Administratora danych, w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.

Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest INWEMER System sp. z o.o. www.inwemer.pl, a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jawor,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jawor
ID: 918264788