2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Mszczonów
InPost
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. CCTV Kontroli Sortowni InPost Mszczonów

Lokalizacja

Mszczonów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Jak pewnie wiesz, w InPost bardzo dużo się dzieje! Głównym corem naszej działalności są urządzenia Paczkomat, które od lat produkujemy i projektujemy we własnym zakresie. Dodatkowo, stale rozwijamy nasze portfolio usług i wprowadzamy nowe rozwiązania, takie jak InPost Fresh, Fulfillment czy InPost Pay, ułatwiające życie milionom naszych klientów.

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na proces operacji kurierskich i magazynowych a dodatkowo nie straszna Ci dynamiczna praca - czekamy na Ciebie.

#DołączDoNaszejPaczki i stań się jednym z naszych bohaterów!

Miejsce pracy: Mszczonów ul. Pogorzałki 19

Twoje zadania:

  • zabezpieczanie i analiza nagrań z monitoringu sortowni oraz automatów paczkowych
  • prowadzenie zdalnych audytów w podległych oddziałach oraz przygotowywanie końcowych raportów i analiz
  • wsparcie w obszarze wyjaśniania reklamacji
  • bieżąca współpraca z innymi działami
  • udział w procesie analizowania i wyjaśniania incydentów związanych z bezpieczeństwem
  • nadzór nad zewnętrznymi podmiotami świadczącymi usługi ochronne
  • wsparcie w tworzeniu i doskonaleniu procedur bezpieczeństwa
  • współpraca z organami ścigania

To, czego potrzebujemy od Ciebie:

  • dwuletnie doświadczenie w obszarze logistyki lub bezpieczeństwa
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia kontroli i audytów
  • dyspozycyjność do pracy biurowej w systemie 24x7
  • dobra obsługa komputera (Excel, Word, Outlook)
  • wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane kierunki związane z logistyką lub bezpieczeństwem)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • spostrzegawczość i umiejętność analitycznego myślenia
  • wysoki poziom zaangażowania i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

To, co zapewniamy:

  • pracę w innowacyjnej firmie technologicznej o międzynarodowym zasięgu, która jest liderem branży logistycznej w Polsce
  • umowę o pracę na zastępstwo
  • atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością
  • system kafeteryjny z możliwością wyboru benefitów, z których chcesz korzystać (np. Multisport, opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia i wiele więcej)
  • platformę e-learningową ze szkoleniami w formie filmów, magazynów, zadań i quizów
  • program rekomendacji pracowniczych
  • możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak wolontariat InPost InHelp, Szlachetna Paczka czy wydarzenia sportowe (np. biegi sztafetowe)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mszczonów,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Mszczonów
ID: 912478458