2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Zachodniopomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Stargard
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. Centrum Operacyjnego

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. to największy w Polsce autoryzowany dealer marki JOHN DEERE. Działamy na terenie województwa: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. Naszym klientom oferujemy szerokie portfolio maszyny rolniczych, sprawny serwis, dostępność części oraz rozwiązania rolnictwa precyzyjnego. Agro-Sieć Maszyny to firma, która powstała z pasji i miłości do rolnictwa dla rolnictwa.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne promowanie aplikacji John Deere Operations Center, przedstawianie funkcjonalności narzędzia podczas spotkań z klientami na określonym terenie

  • Pomoc w konfiguracji aplikacji do potrzeb klienta

  • Wsparcie techniczne w planowaniu prac rolniczych, monitorowaniu i optymalizacji wydajności maszyn przy użyciu JD Operations Center

  • Praca z danymi agronomicznymi i udzielanie wsparcia klientom w ich analizie

  • Przeprowadzanie szkoleń

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie we współpracy z klientami

  • Znajomość branży rolniczej, maszyn rolniczych, rzeczywistego zainteresowania rolnictwem

  • Umiejętność analizy danych

  • Zaangażowanie i komunikatywność

  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych w rejonie obejmującym okolice Stargardu

  • Znajomość języka angielskiego - mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole

  • Samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Spotkania integracyjne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 915255042