2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Świętokrzyskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Kielce
Dyckerhoff Polska
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Controllingu - Dyckerhoff Polska

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka należąca do międzynarodowego koncernu Buzzi/Dyckerhoff będącego jednym z czołowych producentów cementu i betonu towarowego w Polsce i na świecie poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Controllingu

Miejsce pracy: siedziba Dyckerhoff Polska - Nowiny k. Kielc

Twoje przyszłe zadania:

·        Uczestnictwo w procesach optymalizacyjnych i automatyzacja zestawień.

·        Raportowanie i analiza wyników (udział w procesach raportowania miesięcznego i rocznego).

·        Przygotowywanie sprawozdań z wykorzystaniem SAP.

·        Przygotowanie raportu zrównoważonego rozwoju.

·        Ścisła współpraca z działem Księgowości oraz innymi działami Spółki.

·        Opracowywanie wskaźników, analiz finansowych i raportów controllingowych z różnych działalności Spółki na potrzeby zarządcze.

·        Kontrolowanie realizacji założeń budżetowych.

·        Dobrze komunikujesz się w języku angielskim na poziomie min. B2.

·        Znasz pakiet MS Office (szczególnie Excel na zaawansowanym poziomie).

·        Posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie w controllingu/finansach.

·        Masz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.

·        Jesteś otwarty na zmiany i posiadasz zdolność szybkiego uczenia się.

·        Doskonale organizujesz swoją pracę, umiejętnie nadajesz priorytety.

·        Wykazujesz się inicjatywą, samodzielnie potrafisz podejmować decyzje i bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania.

·        Potrafisz współpracować w zespole.

·        Masz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia, matematyczne lub pokrewne.

Co oferujemy:

·        Budujemy długotrwałe relacje – zatrudniamy w ramach umowy o pracę.

·        Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie; przedstawiamy jasny system premiowy.

·        Przygotowujemy do zadań – szkolimy i dostarczamy narzędzia.

·        Dajemy możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwój zawodowy.

·        Fundusz socjalny: "wczasy pod gruszą", bony świąteczne, dofinansowanie zajęć sportowych - karta Multisport.

·        Dofinansowujemy naukę języków obcych.

·        Pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę + aromatyczną kawę.

Prosimy o zawarcie poniższego podpisanego ze wskazaniem daty oświadczenia przy wysyłaniu dokumentów rekrutacyjnych:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych nieobjętych zakresem art. 221 § 1 Kodeksu pracy zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Administratora Danych Osobowych – Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. z siedzibą Nowiny ul. Zakładowa 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 2475 3, e-mail: aplikacja[małpa]dyckerhoff.com, tel.: +48413466344 ; w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Jeśli życzą sobie Państwo brać udział w przyszłych procesach rekrutacji prosimy również wysłać poniższe oświadczenie:

„Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Administratora Danych Osobowych – Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. z siedzibą Nowiny, ul. Zakładowa 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 2475 3, e mail: aplikacja[małpa]dyckerhoff.com, tel.: +48413466344 , również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Dalsze informacje o Dyckerhoff Polska sp. z o.o. można znaleźć na stronie: www.dyckerhoff.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydata

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 665964326