2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. dokumentacji

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zastanawiasz się, jak to jest pracować w firmie o stabilnej pozycji na rynku?

Klima-Venta Sp. z o.o. Generalny Wykonawca Instalacji istnieje już od 15 lat, masz więc pewność stabilnego zatrudnienia.

Aktualnie poszukujemy rzetelnych osób na stanowisko Specjalisty ds. dokumentacji technicznej.

Jeżeli jesteś zorganizowana/y i lubisz pracę w zespole, oznacza to, że czekamy właśnie na Ciebie! Dołączając do nas zyskasz nie tylko wartościowe doświadczenie i umiejętności, ale również możliwość rozwoju oraz bycie częścią zespołu, na którym możesz polegać.

OPIS STANOWISKA:

  • kompletowanie i systematyzowanie dokumentacji powykonawczej;

  • aktualizacja i edycja dokumentów technicznych w celu zapewnienia ich aktualności i zgodności  z przepisami i normami;

  • zbieranie, weryfikacja oraz organizacja dokumentacji projektowej, wykonawczej i technicznej;

  • współpraca z działem realizacji i innymi działami w celu zbierania niezbędnych informacji do dokumentacji;

  • archiwizacja dokumentacji.

 Czego oczekujemy:

  • znajomości narzędzi do edycji i zarządzania dokumentacją (AutoCAD, MS Office, Adobe Acrobat);

  • umiejętności dobrej organizacji czasu pracy;

  • dokładności, rzetelności;

  • samodzielności i zaangażowania w wykonywane zadania.

 Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość rysunku technicznego;

  • wykształcenie techniczne;

  • zainteresowanie tematyką techniczną;

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

 W zamian za Twoją pracę oferujemy:

  • pracę na pełny etat w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju;

  • system wynagradzania adekwatny do umiejętności i efektów pracy;

  • benefity tj. ubezpieczenie zdrowotne i grupowe, karta Multisport;

  • udział w imprezach firmowych i akcjach społecznościowych; żeby zobaczyć więcej wejdź na nasz profil na Linkedin / FB / Instagram.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze swoim aktualnym CV.

UWAGA:

Nasza oferta skierowana jest do osób z Wrocławia i okolic.

Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy także o dopisanie klauzuli dotyczącej danych osobowych w formie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 914606739