2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Szydłowiec
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. dokumentacji produkcyjnej

Lokalizacja

Szydłowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

W związku z rozwojem naszego zakładu produkcyjnego Oventrop Polen Systeme Sp z o.o. z siedzibą w Szydłowcu poszukujemy Pracownika na stanowisko Specjalista ds. dokumentacji produkcyjnej

Jako pracownik ds. dokumentacji produkcyjnej w dziale inżynierii przemysłowej będziesz odpowiedzialny za tworzenie dokumentacji produkcyjnej, kart technologicznych , opisów wszystkich procesów produkcyjnych w swoim obszarze odpowiedzialności.

Obowiązki:

  • Terminowe dostarczanie wszelkiej niezbędnej dokumentacji w celu zapewnienia sprawnego przebiegu naszych procesów produkcyjnych

  • przeprowadzanie bezpiecznego dla procesu wersjonowania całej dokumentacji

  • Będziesz odpowiedzialny za realizację otwartych tematów audytowych (5S, wewnętrzne oraz zewnętrzne audyty )

    WYMAGANIA:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego(bezpośredni kontakt z działem produkcji w Niemczech)

  • doświadczenia w obszarach produkcji przemysłowej

  • dobra znajomość pakietu Office oraz systemów ERP

    Zapraszamy do kontaktu

Lokalizacja

Szydłowiec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Szydłowiec
ID: 885469696