2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Warszawa
  6. Inżynieria - Wawer
Dodane 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

LABELTEC Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem maszyn etykietujących, nalewających, pakujących oraz całych zrobotyzowanych linii produkcyjnych. Tworzymy je z pasją od podstaw. Każda z maszyn z indywidualnym podejściem do specyficznych produktów. Działamy w kilku branżach, kosmetycznej, chemicznej, spożywczej. Nasze maszyny z powodzeniem pracują w Polsce i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Rodzaj oferty

  • Część etatu/ Cały etat

Branża oferty

  • Mechanika i Budowa Maszyn

Zakres obowiązków

  • tworzenie, edycja i aktualizacja dokumentacji technicznej do maszyn,

  • pozyskiwanie odpowiednich danych z działów konstrukcyjnego i automatyki,

  • udział w uruchamianiu maszyn w celu poznania zasad działania urządzenia,

  • dostosowanie dokumentacji do aktualnych norm.

Wymagania

  • ogólna wiedza z zakresu elektryki i automatyki,

  • wiedza z zakresu mechaniki i obróbki materiałów, studia inżynierskie ukończone lub w trakcie.

  • znajomość rysunku technicznego i obsługi programów CAD ( Autodesk Inventor)

  • bardzo dobra znajomość pakietu office w szczególności Word,

  • umiejętność sprawnego redagowania i pisania tekstów,

  • chęci do pracy i rozwoju.

Oferowane warunki

  • praca na miejscu w siedzibie firmy, godziny elastyczne i do ustalenia, po wdrożeniu możliwa praca hybrydowa

  • możliwy pełen etat, praktyka, staż, umowa o pracę, umowa zlecenie.

Miejscowość oddziału/firmy

  • Warszawa Falenica

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

  • CV

Jesteś zainteresowany? Wyślij CV na adres email:

praca()labeltec.pl

więcej info o nas: www.labeltec.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 906239208