2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wyszków
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. dotacji OZE

Wynagrodzenie

7 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Czy chcesz być częścią zespołu, który nie tylko zmienia świat na lepsze, ale również wspiera innowacyjne projekty związane z odnawialnymi źródłami energii?

Dołącz do naszego Stowarzyszenia, gdzie nie tylko zdobędziesz cenne doświadczenie, ale także będziesz miał/a szansę na rozwój osobisty i zawodowy.

Oferujemy:

-Stałe wynagrodzenie z dodatkowym systemem prowizyjnym

-Umówione spotkania i dostęp do bazy beneficjentów

-Regularne szkolenia produktowe i motywacyjne

-Codzienny mentoring i wsparcie

-Prowizję od podpisania współpracy z beneficjentem

Zakres obowiązków:

-Pozyskiwanie nowych beneficjentów, którzy chcą inwestować w odnawialne źródła energii

-Opieka nad obecnymi beneficjentami, dbając o ich potrzeby i oczekiwania

-Ocena możliwości otrzymania dofinansowania, pomagając naszym beneficjentom w realizacji ich projektów

-Prowadzenie prezentacji kwalifikujących do uczestnictwa w programach wspierających inwestycje w OZE

-Doradztwo i wsparcie w całym procesie obsługi beneficjentów

Nasze wymagania:

-Prawo jazdy kat. B

-Komunikatywność i umiejętność pracy w terenie

-Zdolność do pracy samodzielnej i w zespole

-Umiejętność pracy zarówno indywidualnej, jak i w zespole

-Dyspozycyjność i gotowość do pracy w różnych warunkach

Czy to praca dla Ciebie?

-Masz czas od poniedziałku do piątku?

-Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi?

-Chcesz budować karierę w jednym z najszybciej rozwijających się rynków ?

-Jesteś gotów/a na ciągłe doskonalenie i rozwój?

4 X Tak?

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 912887556