2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Żoliborz
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. działań omnichannel

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Zakres obowiązków:

·       Koordynacja wdrażania działań omnichannel, w tym prowadzenie kampanii marketingowych online i offline

·       Ścisła współpraca z zespołem SEO & Content w celu optymalizacji treści pod kątem pozycjonowania

·       Zarządzanie treściami i analiza danych m.in. efektywności na wszystkich punktach styku z Klientem (aplikacja, strona internetowa, sklepy stacjonarne, itp.)

·       Umieszczanie  treści na platformie WordPress zapewniające spójność i atrakcyjność

·       Badanie trendów i wdrażanie nowych pomysłów dotyczących strategii treści międzyplatformowych

·       Współpraca z lokalną agencją, partnerami zewnętrznymi, centralą w Niemczech w celu osiągnięcia celów biznesowych

Wymagania :

·        Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży retail

·        Znajomość platformy WordPress oraz umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office

·        Znajomość zasad SEO oraz umiejętność czytania mediaplanów

·        Umiejętności copywritingu

·        Umiejętność pracy w zespole oraz budowania relacji w organizacji

·        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2), znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

·        Umiejętności organizacyjne, analityczne oraz zdolność do wielozadaniowości

Co oferujemy:

  • Pracę w zgranym i pomocnym Zespole

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca hybrydowa (w tygodniu: 2 dni w biurze, 3 dni home office

  • Zniżki na wybrane marki w naszych sklepach

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do pakietu MultiSport oraz MultiLife

  • Dodatkowy dzień wolny za wolontariat na rzecz zwierząt

  • Możliwość przychodzenia do pracy z Pupilem

  • Dodatkowe dni urlopu za staż pracy

  • Program poleceń pracowniczych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 917270640