2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubelskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Biłgoraj
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. e-commerce

Lokalizacja

Biłgoraj

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakres obowiązków:

• telefoniczna obsługa klientów

• wypisywanie zamówień i ich koordynowanie

• wprowadzanie produktów do systemu

• edycja kart towarów, dodawanie parametrów, przyporządkowywanie ich do poszczególnych kategorii na stronie sklepu

• wystawianie i weryfikacja poprawności aukcji internetowych zgodnie z przyjętymi

kryteriami

• przygotowywanie prezentacji opisowo-graficznej na allegro oraz platformie sklepu

• zarządzanie wystawionymi aukcjami w serwisie Allegro oraz w sklepie internetowym

• dbanie o atrakcyjność i konkurencyjność oferty w kanałach sprzedaży detalicznej, analizowanie działań

konkurencji

Mile widziane:

• doświadczenie w pracy na w/w stanowisku

• znajomość: Corela, Photoshopa

• znajomość: Google Ads, Facebook Ads

Jeśli spełniasz powyższe warunki a ponadto jesteś osobą:

• kreatywną

• angażującą się w wykonywaną pracę

• potrafiącą pracować pod presją czasu

• dyspozycyjną

• gotową do podjęcia długotrwałej współpracy

Oferujemy:

• pracę na pełny etat

• stałe wynagrodzenie miesięczne plus premie

• pracę w zgranym i przyjaznym zespole

• możliwość rozwoju ścieżki zawodowej

• uczestnictwo w targach branżowych oraz szkoleniach

Nie aplikuj, jeżeli:

• pracę traktujesz jedynie jako źródło utrzymania

• nie jesteś osobą kreatywną, nastawioną na rozwiązywanie problemów

• problemy traktujesz jak przeszkody, a nie wyzwania

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania, zapraszamy cię do złożenia swojej kandydatury poprzez wysłanie CV wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))".

Lokalizacja

Biłgoraj,

Lubelskie

Lubelskie, Biłgoraj
ID: 666345752