2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Zachodniopomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Szczecin
  6. E-commerce (handel internetowy) - Centrum
Dodane 28 kwietnia 2024

Specjalista ds. e-commerce

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Specjalista ds. e-commerce w sklepie internetowym marki ZAGATTO

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży modowej. Naszą misją jest dostarczanie produktów, będących znakomitym wyważeniem jakości, ceny i stylu. Zależy nam na zadowoleniu zarówno klientów, jak i pracowników. Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, zachęcamy do udziału w rekrutacji na stanowisko specjalista ds. e-commerce.

Twój zakres obowiązków:

·       Bieżąca obsługa platformy e-commerce i marketplace’ów

·       Udział w planowaniu kampanii promocyjnych i ich realizacja

·       Dbanie o bazę produktową i jej prezentację online

·       Tworzenie opisów produktów

Wymagania:

·       minimum rok doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży internetowej / e-commerce lub na podobnym stanowisku

·       minimum rok doświadczenia w pracy w systemach CMS np. Magento, Shoper itp.

·       biegła obsługa komputera

·       umiejętność analizy danych i informacji, wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji

·       umiejętność efektywnej komunikacji, współpracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy i planowania zadań

·       chęć do pracy i determinacja w osiąganiu celów

·       Mile widziane: doświadczenie w agregatorach sprzedaży, np. Apilo, Baselinker, Sellasist

Oferujemy:

·       Zatrudnienie na podstawie UoP

·       Niezbędne do pracy narzędzia

·       Praca w komfortowym biurze w centrum Szczecina

·       Udział w realizacji interesujących projektów

·       Miejsce na wdrażanie własnych pomysłów

·       Możliwość znacznego poszerzenia zakresu własnych umiejętności – od Ciebie zależy, ile zechcesz się nauczyć!

·       Możliwość rozpoczynania pracy między godziną 7:00 a 8:00

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 891504847