2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Ożarów Mazowiecki
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. E-commerce

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • analiza rynku i konkurencji, identyfikacja grupy docelowej, co stanowi podstawę strategii marketingowej, komunikacji z klientami i procesów sprzedażowych

  • monitorowanie analityki internetowej – dane dotyczące ruchu na stronie, zachowań i preferencji użytkowników pozwalają na lepsze zrozumienie swojego biznesu i wdrażanie efektywniejszych rozwiązań

  • opracowywanie strategii SEO i SEM

  • nadzorowanie i optymalizacja procesów e-commerce

  • rozwijanie platformy e-sklepu dostosowanej do potrzeb klientów i pozwalającej na optymalizację procesów sprzedażowych

  • współpraca z firmami zewnętrznymi odpowiadającymi za techniczne kwestie

  • analiza trendów w e-commerce

  • kontrola obiegu dokumentów księgowych, raportowanie do biura księgowego

  • nadzorowanie działań prowadzonych w mediach społecznościowych

  • koordynacja działań wszystkich osób tworzących zespół e-commerce

  • nadzorowanie budżetu

  • rozwijanie zespołu e-commerce, m.in. przyjmowanie i szkolenie nowych pracowników

Nasze wymagania

  • przede wszystkim minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość procesów w e-commerce

  • praktyczna znajomość platform Magento 2, BaseLinker, Allegro, Mirakl

  • inicjatywa, determinacja, zaangażowanie

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji nawet pod presją czasu

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • kształtowanie oferty, negocjacje i nadzór nad sprzedażą

  • nawiązywanie dobrych relacji z klientami

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży na zagranicznych platformach: Emag, Pixmania

To oferujemy

  • pełna dowolność w formie zatrudnienia : B2B lub umowa o pracę;

  • praca w godzinach 9:00 – 17:00

  • praca stacjonarna w siedzibie firmy w Macierzyszu

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pakiety medyczne i karta Benefit

  • świetną atmosferę i pracę w zgranym zespole

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 910582697