2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Poznań
  6. E-commerce (handel internetowy) - Antoninek-Zieliniec-Kobylepole
Dodane 21 kwietnia 2024

Specjalista ds. e-Commerce Amazon z doświadczeniem !

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Poszukujemy specjalisty w obsłudze platformy Amazon z doświadczeniem

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie reklamami i akcjami promocyjnymi na platformach sprzedażowych

  • Wystawianie ofert na platformach sprzedażowych

  • Wprowadzanie produktów na stronę internetową

  • rozwój sprzedaży oraz dbaniem o prawidłowe funkcjonowanie naszych kont na marketplace’ach

  • optymalizacja sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży realizowanej za pośrednictwem platformy Amazon

  • bardzo dobrej znajomości zagadnień związanych ze skutecznym prowadzeniem sprzedaży na platformie Amazon

  • umiejętności skutecznego rozwoju sprzedaży w oparciu o wyznaczone cele i wskaźniki

  • zdolności analitycznych - konkurencji i trendów oraz wyciągania wniosków i podejmowania adekwatnych działań

  • bardzo dobrej znajomość obsługi komputera

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole
ID: 913537360