2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Mazowieckie
  6. Grafika - Tomice
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. e-commerce/ Grafik komputerowy

Lokalizacja

Tomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Fackelmann Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Tomicach k.Góry Kalwarii poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. e-commerce/ Grafik komputerowy

Zakres obowiązków:

- Wprowadzanie nowych produktów, aktualizowanie obrazów i tekstów, sprawdzanie poprawności paramentów produktów na koncie Amazon

- Obsługa systemu sprzedaży (Amazon Seller Central i Amazon Vendor)

- Przygotowanie produktów do sprzedaży internetowej w bazie produktowej

- Optymalizacja działań na koncie Amazon

- Raportowanie wg. standardów firmy

- Współpraca z działem marketingu

- Projektowanie materiałów marketingowych (ulotki, broszury, katalogi, oferty, banery)

- Fotografia oraz obróbka graficzna produktów dopasowana do potrzeb działu handlowego/ działu marketingu

Nasze wymagania :

- Praktyczne doświadczenie w sprzedaży e-commerce (Allegro) – min. 1 rok

- Wykształcenia min. średnie

- Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

- Mile widziane doświadczenie w pracy z SAP

- Doświadczenia w projektowaniu materiałów drukowanych i umiejętność przygotowania ich do druku

- Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator, Indesign, itp.)

- Umiejętności obsługi sprzętu fotograficznego

- Umiejętności pracy pod presją czasu

- Zaangażowanie i samodzielność

- Skrupulatność i dokładność

- Odpowiedzialność i terminowość w wywiązywaniu się z powierzonych zadań\

Co oferujemy:

- Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Przyjazną, miłą atmosferę

Praca w formie stacjonarnej.

Lokalizacja

Tomice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Tomice
ID: 912775672