2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Świętokrzyskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Łopuszno
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. e-commerce Marketing Social Media Grafik

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łopuszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Szukam osoby z doświadczeniem, która mogłaby stworzyć posty, rolki na Instagram i Facebook i na TikTok prezentujące sprzedawane przez nas produkty (szeroki asortyment: ekspozytory biżuterii, akcesoria rowerowe itd).

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie materiałów marketingowych we współpracy z działem sprzedaży, m.in.: prezentacji, ofert, broszur reklamowych, etc.

  • samodzielne opracowywanie tekstów informacyjnych i reklamowych na potrzeby aktualnie prowadzonych działań sprzedażowych,

  • przygotowanie materiałów na media społecznościowe - tekstów, grafik oraz filmów (wraz z samodzielnym montażem) w oparciu o wypracowane szablony,

  • praca nad planami komunikacji w mediach społecznościowych, m.in. tworzenie harmonogramów i raportów z realizacji zadań,

  • badanie rynku i konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości zwiększenia sprzedaży oraz proponowanie innowacyjnych rozwiązań,

  • analiza prowadzonych kampanii oraz raportowanie ich wyników.

Nasze wymagania

  • kreatywność,

  • umiejętność pisania i redagowania tekstów,

  • rozwinięte zdolności organizacyjne,

  • zainteresowanie nowoczesnymi mediami i reklamą,

  • komunikatywność,

  • zaangażowanie,

  • wielozadaniowość.

Oferujemy:

  • Proponujemy umowę o prace lub zlecenie.

  • Pracę w bardzo szybko rozwijającej się firmie.

  • Rozwojowe stanowisko - nasz dział marketingu jest na etapie stawiania swoich pierwszych kroków, będzie się działo coraz więcej - współpracując z nami będziesz częścią tej zmiany :)

  • Możliwość negocjowania indywidualnych warunków zatrudnienia w zależności od doświadczenia i kompetencji

  • Możliwość pracy w trybie zdalnym lub hybrydowym po wdrożeniu.

Lokalizacja

Łopuszno,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Łopuszno
ID: 904588841