2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Mikołów
  6. E-commerce (handel internetowy) - Centrum
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. e-commerce, pracownik sklepu internetowego,

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy,  poszukujemy osoby na stanowisko specjalista ds. e-commerce, pracownik sklepu internetowego,

  Zakres obowiązków:

- wprowadzanie nowych produktów do e-sklepu,

- prowadzenie kont na portalach aukcyjnych (Allegro, Erli),

- wdrażanie akcji promocyjnych, kampanii i innych aktywności sprzedażowych w sklepie internetowym i innych kanałach,

- kontakt z klientami - telefoniczny i przez e-mail,

- kompletowanie i wysyłanie zamówień do klientów,

- kontakt oraz zamawianie towaru u dostawców,

- monitorowanie oferty konkurencji,

- opracowywanie strategii dla kampanii online dla konkretnego produktu,

- analiza istniejących opisów produktów i ich optymalizacja pod SEO,

- prowadzenie działań z zakresu marketingu internetowego,

- poszukiwanie nowych klientów, rozszerzanie oferty e-sklepu,

 Od kandydatów oczekujemy:

·         dobrej znajomości komputera;

·         znajomości rynku handlu internetowego;

·         dobrej organizacja czasu pracy;

·         doświadczenia w zakresie prowadzenia i obsługi sklepów internetowych;

·         dobrej znajomości języka angielskiego

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na e-maila lub przez olx

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Cv musi posiadać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 800619415