2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Limanowa
Studio AGD INEAM
Dodane 31 maja 2024

Specjalista ds. E-commerce (z doświadczeniem)

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Limanowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Limanowa, ul. Łososińska 17A

Firma: Studio AGD INEAM

Opis stanowiska: Studio AGD INEAM, szybko rozwijająca się firma specjalizująca się w sprzedaży sprzętów AGD oraz armatury kuchennej, poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. E-commerce. Jeżeli masz pasję do e-commerce, potrafisz analizować dane i skutecznie rozbudowywać oraz zarządzać sklepem internetowym, ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Rozbudowa, zarządzanie i optymalizacja sklepu internetowego (dodawanie i aktualizacja produktów, zarządzanie ofertą produktową)

  • Rozwój i obsługa sprzedaży w kanałach marketplace (Allegro, Erli)

  • Wdrażanie założeń strategii sprzedaży z uwzględnieniem działań promocyjnych

  • Doskonalenie procesu sprzedaży, analizowanie czynników wywierających znaczny wpływ na poziom sprzedaży

  • Monitorowanie i analiza ruchu na stronie internetowej oraz sprzedaży online przy użyciu narzędzi analitycznych (np. Google Analytics)

  • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych online (Google Ads, Facebook Ads, e-mail marketing, remarketing)

  • Gromadzenie i analizowanie informacji rynkowych dotyczących działań konkurencji

  • Współpraca w zakresie strategii SEO i content marketingu

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi

  • Monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji

  • Współpraca z oparatorami logistycznymi: RohligSuus, InPost, DPD, DHL.

  • Realizacja zamówień, tworzenie etykiet wysyłkowych, planowanie sposobu dostawy

  • Przygotowywanie ofert handlowych, sprzedażowych

  • Tworzenie raportów i analiz sprzedażowych

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży e-commerce

  • Znajomość narzędzi e-commerce i platform sklepowych (np. Prestashop, WooCommerce)

  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków biznesowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami marketingowymi online (Google Ads, Facebook Ads, e-mail marketing)

  • Znajomość zasad SEO i SEM

  • Bardzo dobra znajomość programu BaseLinker oraz narzędzi wspierających sprzedaż (planery kampanii, Allegro Analytics, Google Search Console)

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Proaktywność, samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności (4500 - 7000 PLN brutto miesięcznie)

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole