2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Podlaskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Grabówka
Dodane 09 maja 2024

Specjalista ds. Ecommerce

Wynagrodzenie

4 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grabówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Ogłaszamy rekrutację na stanowisko specjalista ds. Obsługi Sklepu Internetowego w firmie Mywash sp. z o.o. ! Jeśli posiadasz podstawową znajomość języka angielskiego i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku e-commerce, ta praca jest dla Ciebie.

Opis stanowiska:

Jako Specjalista ds. Obsługi Sklepu Internetowego będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Obsługę klientów poprzez e-mail, czat online i telefonicznie, zapewniając im profesjonalne wsparcie i rozwiązując wszelkie zapytania oraz problemy.

  • Zarządzanie sklepem internetowym, w tym aktualizację produktów, monitorowanie zamówień i współpracę z magazynem w celu zapewnienia płynności procesu sprzedaży.

  • Kompletowanie dokumentacji potrzebnej dla działu księgowości, w tym przygotowywanie faktur, dokumentów przewozowych i raportów sprzedażowych.

  • Praca z arkuszami kalkulacyjnymi, w tym podstawowa edycja w Excelu oraz obsługa programu Subiekt GT, jesli nie masz doświadczenia z subiekt GT to Cię nauczymy.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

  • Umiejętność obsługi komputera i podstawowa znajomość programów biurowych.

  • Gotowość do pracy w zespole i komunikatywność.

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz umiejętność szybkiego uczenia się.

  • Mile widziana znajomość platform sprzedażowych tj. Presta Shop oraz Baselinker lub też allegro.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole.

  • Atrakcyjne podstawowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, oraz premie uzależnione od sprzedaży.

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, komunikatywną i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres e-mail podany poniżej. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny (najszybsza droga) w celu uzyskania odpowiedzi.

Nie czekaj, dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami w świecie e-commerce!

Lokalizacja

Grabówka,

Podlaskie

Podlaskie, Grabówka
ID: 917179925