2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Tomaszów Lubelski
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. Ekonomicznych

Lokalizacja

Tomaszów Lubelski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Budimex SA zatrudni specjalistę ds. Ekonomicznych - biuro budowy w Tomaszowie Lubelskim.

Pracując z nami dodatkowo otrzymujesz:

  • system premiowy,

  • dzień wolny w urodziny,

  • ubezpieczenie na życie,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ciekawy program szkoleń,

  • platformę z benefitami Mybenefit,

  • programy rozwojowe dedykowane dla kobiet,

  • dobrą atmosferę w pracy

Twoje przyszłe zadania:

  • weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych,

  • ewidencja księgowa wszystkich dokumentów dotyczących realizowanych kontraktów,

  • analiza warunków finansowych w umowach z kontrahentami i kontrola rozliczeń,

  • współtworzenie budżetu i analiza jego wykonania,

  • bieżące raportowanie i analiza wyniku produkcyjnego kontraktu,

  • monitorowanie procesu płatności,

  • analiza dokumentacji kontraktu od strony prawno-finansowej,

  • sporządzanie podstawowych analiz i raportów finansowych.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomiczne/finansowe,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku księgowo-finansowym,​

  • znajomość podstawowych zasad księgowych i przepisów podatkowych oraz praktycznej umiejętności księgowania,

  • zdolność szybkiego uczenia się i umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie,

  • znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności programu Excel,

  • mile widziane:

    • dobra znajomość języka angielskiego.

Jeśli zainteresowała Cię oferta pracy, prześlij do mnie swoje CV.

Lokalizacja

Tomaszów Lubelski,

Lubelskie

Lubelskie, Tomaszów Lubelski
ID: 914071896