2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Muchy
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. Eksportu

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Muchy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie:

Specjalista ds. eksportu

Muchy/wielkopolskie

Zakres obowiązków:

- obsługa obecnych klientów oraz pozyskiwanie nowych po stronie producenta.

- przygotowywanie ofert handlowych i cenników.

- negocjowanie warunków handlowych.

Wymagania:

- min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w obsłudze klienta

- znajomość języka angielskiego C1 - warunek konieczny

- znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

- doskonałe zdolności sprzedażowe.

Pracodawca zapewnia:

Wynagrodzenie podstawowe w wysokości zależnej od doświadczenia wybranego kandydata +premia od sprzedaży

Lokalizacja

Muchy,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Muchy
ID: 912713587