2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Jasło
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. eksportu (Sprzedawca)

Lokalizacja

Jasło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

"RODA SP. Z O.O."

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą, specjalizującą się w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej maszyn rolniczych i części zamiennych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. eksportu (Sprzedawca)

Zakres zadań:

- Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontaktów na rynkach zagranicznych (telefon, e-mail) - klienci indywidulani, hurtowi,

- sprzedaż maszyn rolniczych, oraz przyjmowanie i rozwiązywanie zgłoszeń reklamacyjnych,

- Obsługa istniejących klientów firmy,

- Współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych,

- Uczestnictwo w planowaniu promocji i akcji specjalnych.

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub (dodatkowo innych) pozwalających na swobodną komunikację,

- doświadczenie w sprzedaży oraz chęć rozwoju w tym kierunku,

- Bardzo dobra obsługa komputera (znajomość różnych platform sprzedażowych ułatwiających sprzedaż)

Oferujemy:

- odpowiednie wynagrodzenie w zależności od Twojej sprzedaży i zaangażowanie się w firmę,

- praca w wymiarze całego etatu,

- przyjazna atmosfera i warunki pracy,

- wynagrodzenie zawsze na czas,

- umowę o pracę po okresie próbnym.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Jasło,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasło
ID: 900763009