2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Stalowa Wola
TRYUMF
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. Eksportu / z-ca Kierownika

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od 30 lat zmieniamy świat dystrybucji trofeów sportowych. Nie stoimy w miejscu, wciąż poszerzając świat naszych  produktów i usług. Kieruje nami ambicja, aby stworzyć najlepsze globalne centrum zakupowe nagród równie dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Jeśli masz pasję do pracy z ludźmi, doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku biznesowym, ta oferta jest dla Ciebie. Więcej informacji na temat firmy, naszej kultury organizacyjnej, a także wartości, którymi się kierujemy, znajdziesz na serwisie FB oraz naszej stronie tryumf.com

Opis stanowiska:

- Zarządzanie zespołem handlowców na rynkach eksportowych,

- koordynacja i nadzór nad działaniami promocyjnymi oraz sprzedażowymi na wybranych rynkach,

- opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowych wraz z planami działania,

- budowanie relacji z klientami oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych,

- prowadzenie kampanii cross-sellingowych i aktywna sprzedaż produktów i usług.

Wymagania:

- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym lub pracy na stanowisku związanym z eksportem,

- umiejętność analizy rynku oraz identyfikacji trendów sprzedażowych,

- doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność budowania relacji biznesowych,

- samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole,

- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową.

Oferujemy:

- Pełnoetatowe zatrudnienie na umowę o pracę,

- atrakcyjny system wynagradzania oparty na wynikach,

- niezbędne narzędzia do pracy,

- szkolenie produktowe,

- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- przyjazną atmosferę pracy.

Uwagi końcowe: Co się dzieje z twoim CV po wysłaniu aplikacji?

Pamiętaj, że mimo tego, iż zapoznajemy się z każdą złożoną aplikacją, ze względu na ilość otrzymywanych CV, często możemy odpowiedzieć wyłącznie kandydatom oraz kandydatkom, których kandydatura została pomyślnie zaakceptowana do dalszego etapu. W związku z powyższym, jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości w ciągu kolejnych 14 dni roboczych, oznaczać będzie, że proces rekrutacji przeszedł niepomyślnie. W zależności od procesu rekrutacyjnego możesz zostać zaproszony/a na spotkanie w naszym oddziale. O decyzji wyniku rekrutacji zostaniesz poinformowany drogą e-mailową lub telefoniczną.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 909179831