2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ełk
Dodane 14 maja 2024

specjalista ds. eksportu z językiem francuskim

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński  ul. Strefowa 2,

19-300 Ełk zatrudni : specjalistę  ds. eksportu z językiem francuskim

 Miejsce pracy: Ełk (praca stacjonarna)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie średnie ( wyższe mile widziane);

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny);

  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne;

  • Wysokie umiejętności analityczne i planistyczne;

  • Dobra znajomość pakietu Excel;

  • Nastawienie na działanie, sukces i wyniki;

  • Samodzielność w działaniu, podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność;

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (prawo jazdy kat. B);

Obowiązki:

  • Rozwój współpracy z obecnymi klientami;

  • Opracowanie i realizacja koncepcji rozwoju rynków;

  • Negocjowanie warunków współpracy;

  • Sporządzanie ofert handlowych;

  • Kompleksowa obsługa klientów i procesu realizacji zamówień;

  • Realizacja planów sprzedaży;

  • Analiza preferencji klientów, rynków i konkurencji;

  • Raportowanie do kierownika działu;

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • dodatkowe ubezpieczenia grupowe;

  • zniżki na produkty firmowe;

  • przyjazne środowisko pracy;

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonego stanowiska.

  • pracę w młodym i ambitnym zespole;

  Kontakt : Zainteresowane osoby prosimy o  przesłanie  aplikacji drogą elektroniczną lub na adres CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński ,      ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 918217442