2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białogard
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista ds. fakturowania i administracji

Lokalizacja

Białogard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków :

·         fakturowanie sprzedaży krajowej i eksportowej w systemie ERP

·         monitoring i windykacja należności

·         współpraca z agencjami celnymi w zakresie przekazywania dokumentów

dotyczących odpraw celnych

·         obsługa portalu PUESC

·         przygotowywanie deklaracji INTRASTAT

·         przygotowywanie deklaracji pochodzenia towaru

·         przygotowywanie deklaracji KGO

Wymagania :

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Znajomość zagadnień opisanych w zakresie obowiązków

Znajomość języka  angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy :

pracę w stabilnej firmie o ponad 30 letniej tradycji

motywujący system wynagradzania

rozwojowe środowisko pracy oraz możliwość awansu

wsparcie techniczne

zapewniamy kompleksowe szkolenie

Opis firmy :

Fabryka Imperial z Białogardu jest jednym z wiodących europejskich dostawców oświetlenia. Produkujemy oprawy oświetleniowe do zastosowań wewnątrz wszelkiego rodzaju pomieszczeń użyteczności publicznej takich jak biura, banki, sklepy, centra handlowe oraz oprawy zewnętrzne przeznaczone do iluminacji budynków, parkingów i stacji paliw. Nasze produkty sprzedajemy głownie na rynkach zagranicznych. Oprócz szerokiego portfolio produktów standardowych oferujemy możliwość kastomizacji produktów oraz produkcji pod marką własną klienta.

Lokalizacja

Białogard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Białogard
ID: 909009486