2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Małopolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Kraków
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Prądnik Czerwony
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. finansów

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Handlowa z siedzibą w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko:  Specjalista ds. finansów

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie raportów dotyczących płatności;

  • wysyłanie płatności do systemów bankowości elektronicznej;

  • generowanie i księgowanie wyciągów w systemach bankowych i finansowo-księgowych;

  • kompensowanie zobowiązań i należności;

  • współpraca z dostawcami w zakresie płatności;

  • współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie obsługi płatności;

  • wyjaśnianie bieżących płatności;

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji oraz korespondencji.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenie średnie lub wyższe;

  • Zdolność analitycznego myślenia;

  • Mile widziana znajomość podstawowych produktów bankowych w obszarze płatności;

  • Rzetelność i sumienność w realizacji powierzonych zadań;

  • Skrupulatność, dbałość o szczegóły, samodzielność, terminowość, zaangażowanie;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dobra organizacja pracy;

Oferujemy

  • Umowa o pracę;

  • Możliwości rozwoju zawodowego;

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze;

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę wykonywaną od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Mile widziane również osoby z niepełnosprawnością.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z następującą zgodą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko pracownika działu księgowości ogłoszonej dnia 15.04.2024 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Zobacz

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 911933802