2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Radzymin
Inforsys s.a.
Dodane 31 maja 2024

Specjalista ds. Finansów i Controllingu

Lokalizacja

Radzymin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zapraszamy do zespołu!

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Specjalista ds. Finansów i Controllingu

 Zadania do wykonania to m.in:

  • wystawianie dokumentów księgowych (faktury, noty, korekty)

  • rozliczanie klientów i podmiotów współpracujących z tytułu świadczonych usług

  • kontrola dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym

  • wprowadzanie przelewów do systemu bankowego

  • kontrola i windykacja należności

  • sporządzanie zestawień i raportów

  • archiwizacja dokumentów

  • współpraca z biurem obsługi klienta, działem sprzedaży oraz biurem rachunkowym

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum wykształcenia średniego

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • samodzielność, skrupulatność i terminowość

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole

  • wysokiej kultury osobistej oraz samodzielności

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

 Oferujemy:

  • Umowę zlecenie, a po okresie próbnym – umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin z atrakcyjnym system premiowym

  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

  • Wynagrodzenie zawsze na czas

  • Możliwość rozwoju zawodowego

 Prosimy wysłać CV lub krótki tekst z uzasadnieniem, dlaczego chciałbyś podjąć się tej pracy.

W zgłoszeniu proszę zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inforsys S.A., moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnego procesu kwalifikacyjnego do celów udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Inforsys S.A.”

Lokalizacja

Radzymin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radzymin
ID: 794174215