2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Kołobrzeg
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. Finansowo - Księgowych,

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma kpbud sp. z o.o. działająca w branży budowlanej zatrudni osobę na stanowisko specjalista ds. Finansowo - Księgowych,

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych zgodnie z przyjętą polityką rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,

  • kontrolę prawidłowości operacji księgowych i finansowych,

  • prawidłowe i terminowe rozliczenia z organami administracji publicznej,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych, podatkowych - miesięcznych, kwartalnych, rocznych wraz z przygotowaniem danych na potrzeby konsolidacji,

  • odpowiedzialność za prowadzenie księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym.

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT – oraz innych niezbędnych.

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, ZUS, GUS, NBP oraz audytorami.

  • udział we wdrażaniu nowych procesów oraz systemów informacji księgowej.

  • kadry,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunkach rachunkowość/ finanse/ ekonomia,

  • 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowego lub głównej księgowej,

  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości,

  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych,

  • znajomość programu Excel,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • rzetelność i zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • dążenie do rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy,

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • dofinansowanie dojazdów do pracy,

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 912149747