2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 03 maja 2024

Specjalista ds. Floty

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Kontrola i optymalizacja kosztów utrzymania floty samochodowej.
  • Aktualizacja systemów powiązanych z flotą samochodową.
  • Bieżąca kontrola nad kosztami floty.
  • Opracowywanie cyklicznych analiz i raportów z zakresu zarządzania flotą.
  • Wsparcie w zakresie przygotowywania budżetu floty pojazdów oraz przy negocjacjach i egzekwowaniu warunków umów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia / finanse / rachunkowość).
  • Doświadczenie w sporządzaniu raportów finansowych.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel – warunek konieczny.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków.
  • Umiejętność efektywnego przyswajania informacji.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość dołączenia do grupowych pakietów: sportowego/medycznego/na życie.
  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912904094