2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Poznań
  7. Logistyka - Grunwald
Dodane 03 kwietnia 2024

Specjalista ds. floty samochodowej

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Lafrentz Polska Sp. z o.o., firma z blisko 30-letnim doświadczeniem działająca w branży usług nadzoru i projektowania w obszarze budownictwa infrastrukturalnego, budownictwa kubaturowego, usług remontowych, budowlanych i deweloperskich, obrotu nieruchomościami oraz odnawialnych źródeł energii poszukuje do zespołu Specjalistę ds. floty samochodowej.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa floty samochodów (około 80 pojazdów)

  • zapewnienie terminowej wymiany opon, przeglądów, napraw, serwisu, mycia samochodów,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z pojazdami (rejestracja aut, umowy ubezpieczeniowe, likwidacja szkód, formalności związane z wykroczeniami drogowymi itp.)

  • prowadzenie procesu napraw mechanicznych/gwarancyjnych

  • współpraca z Dyrektorami Działów oraz z Zarządem

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

  • odpowiedzialność za prawidłowe oznakowanie i wyposażenie pojazdów

  • opracowanie polityki flotowej, przygotowanie i realizacja planów wymiany floty

  • przeprowadzenie procesu zakupu/ leasingu nowych pojazdów, sprzedaż samochodów poleasingowych

  • negocjacje warunków współpracy z serwisami, dostawcami części zamiennych i akcesoriów

  • wybór dostawcy kart paliwowych, negocjacje warunków, monitorowanie i kontrola transakcji wykonywanych przez użytkowników

  • monitorowanie jakości usług, opisywanie faktur

  • koordynowanie odbioru samochodu i przekazania użytkownikowi

  • opracowanie cyklicznych analiz i raportów z obszaru floty

  • wydawanie / odbieranie pojazdów

  • prowadzenie ewidencji pojazdów

  • archiwizacja dokumentacji flotowej

  • bieżące wsparcie użytkowników samochodów służbowych

  • kontrola i optymalizacja kosztów utrzymania floty samochodowe oraz proponowanie rozwiązań i usprawnień

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • prawo jazdy kat. B

  • biegła obsługa MS Office

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z motoryzacją oraz min. 3-letnie doświadczenie w obsłudze floty samochodowej

  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z serwisami samochodowymi

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z branżą ubezpieczeniową

  • dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność i współpraca zespołowa

  • zdolności analityczne, duża samodzielność, sumienność, wykazywanie inicjatywy

  • Nastawienie na długofalową współpracę

Oferujemy

  • umowę o pracę (praca w godzinach: poniedziałek-czwartek 7:30-16:00, piątek 7:30-13:30)

  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • możliwość rozwoju osobistego

  • współpracę z doświadczonym zespołem

  • gwarantujemy przyjemną, niekorporacyjną atmosferę pracy

  • wygodny parking

W CV należy umieścić informację, iż zapoznaliście się Państwo z treścią poniższej klauzuli informacyjnej RODO "Potwierdzam, że zapoznałem/am się z informacją dotyczącą przetwarzania danych przez Lafrentz Polska Sp. z o.o."

Informujemy, iż skontaktujemy się wybranymi osobami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 909157617