2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Tczew
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. Funduszy Unijnych

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

EDORADCA jest liderem na rynku firm doradczych z ponad 20 letnim doświadczeniem w sektorze funduszy unijnych. Z sukcesem pomagamy małym i średnim firmom finansować ich rozwój – dzięki dotacjom z UE oraz innym instrumentom finansowym np. ulgom podatkowym. Dowodem na to są liczne wyróżnienia m.in. w rankingach Diamentów Forbesa, Pomorskich Przedsiębiorców Roku i Funduszy Europejskich.

Obecnie szukamy osób na stanowisko: Specjalista ds. Funduszy Unijnych

Miejsce pracy: Tczew,

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielne opracowywanie dokumentacji aplikacyjnej zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi i wytycznymi programowymi.

  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami celem świadczenia doradztwa na rzecz opracowania dokumentacji aplikacyjnej.

  • Opracowywanie koncepcji projektów (produktów, technologii, prac B+R, finansowania, strategii sprzedażowej i marketingowej) ich modyfikacji, rozwijania w celu dostosowania do wymogów konkursu oraz zwiększenia skuteczności pozyskania dofinansowania.

  • Stała współpraca z klientami w celu zebrania niezbędnych załączników do projektu, w tym stałe doradztwo w pozyskiwaniu/opracowywaniu dokumentów stanowiących wymagane załączniki do wniosku.

  • Zarządzanie informacją do projektów, współpraca z zewnętrznymi podmiotami (OOŚ, analityk finansowy, ekspert naukowy, rzecznik patentowy etc.).

  • Kontakt z instytucjami wdrażającymi programy unijne i krajowe.

  • Przygotowywanie uzupełnień do dokumentacji aplikacyjnej, protestów, odwołań lub innych dokumentów w przypadku negatywnej oceny projektów zgodnie z obowiązującą procedurą odwoławczą danego programu.

  • Współpraca z zespołem projektowym oraz innymi działami wewnątrz organizacji.

Od aplikujących kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane: ekonomia, finanse, marketing lub techniczne).

  • 3 letnie doświadczenie w świadczeniu usług doradczych na rzecz przedsiębiorstw z sektora MŚP w tym z zakresu funduszy unijnych.

  • Praktyczna znajomość programów, funduszy i inicjatyw oferujących wsparcie ze środków publicznych na finansowanie projektów.

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).

  • Umiejętności ustalania priorytetów oraz dbania o szczegóły.

  • Umiejętności analitycznych i umiejętności formowania koncepcji zmian poprawiających efektywność.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w zarządzaniu relacjami z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

  • Wymagane czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • Umowę o pracę do wyboru oraz system bonusowy uzależniony od realizacji celów.

  • Pakiet benefitów w postaci: opieki medycznej LUX MED, ubezpieczenie na życie NN, karta sportowa Medicover Sport, budżetu na wyjścia integracyjne, świętowanie urodzin, program rekomendacji pracowników oraz wiele innych :)

  • Budżet szkoleniowy po okresie próbnym.

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 914370332