2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Olkusz
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  •  Kontrola stanów magazynowych materiałów pomocniczych, łącznie z ich zamawianiem;

  • Koordynacja magazynów, buforów itp. w programie magazynowym;

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej;

  • Bieżące uzupełnianie danych w systemach informatycznych.

 Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziana specjalizacja: logistyka, magazynier;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Podstawowa znajomość zasad funkcjonowania gospodarki magazynowej;

  • Znajomość systemu Optima oraz programów Microsoft Office;

  • Dobra organizacja pracy własnej, ale i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz na umowę o pracę na pełen etat;

  • Zdobycie doświadczenia w firmie z branży motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego;

  • System nagród KAIZEN;

  • Pakiet socjalny: Ubezpieczenie grupowe, świadczenia i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci;

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 913974422