2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Krotoszyn
Katarzyna Świcarz
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier w MAHLE

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Razem poruszamy świat – robimy to już od ponad 100 lat. Jako wiodący międzynarodowy partner w dziedzinie rozwoju i poddostawca dla przemysłu motoryzacyjnego z pasją opracowujemy innowacyjne rozwiązania dla mobilności jutra. Dołącz do zespołu MAHLE! #StrongerTogether

Twoja rola i obowiązki:

  • Rozładunek materiałów

  • Dostarczanie gotowych produktów z linii produkcyjnych ma magazyn

  • Kompletowanie i przygotowywanie towaru pod wysyłkę

  • Pomoc w załadunku towaru

  • Zarządzanie obiegiem pustych opakowań i palet

  • Pozostałe prace magazynowe

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia UDT na wózek widłowy

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

  • Umiejętność współpracy i komunikatywność

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

  • Szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach oraz kursy języków obcych

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (w tym m.in. prywatna opieka zdrowotna, karty przedpłacone Edenred, Multisport, ubezpieczenie grupowe)

  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)

  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 909705606