2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Psie Pole
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. gwarancji - Salon i Serwis Samochodowy - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Hornet Sp. z o.o., Autoryzowany Stacja Obsługi marek RAM, Dodge, Cadillac, Chevrolet, GMC i Opel poszukuje do swojego zespołu Specjalistę ds. gwarancji.

Zakres obowiązków:

• nadzór nad procesem przeprowadzania i rozliczania napraw gwarancyjnych,

• przetwarzanie zleceń gwarancyjnych z warsztatu,

• sporządzanie dokumentacji gwarancyjnej, przygotowywanie i wysyłanie zleceń gwarancyjnych oraz nadzór nad ich obiegiem,

• rozliczanie napraw gwarancyjnych,

• archiwizacja zleceń gwarancyjnych,

• współpraca z Doradcami serwisowymi, Mechanikami samochodowymi oraz Magazynem części zamiennych.

Wymagania:

• znajomość języka angielskiego,

• doświadczenie w branży motoryzacyjnej (mile widziane),

• zainteresowanie zagadnieniami z zakresu budowy, technologii i eksploatacji samochodów (mile widziane),

• myślenie analityczne i systemowe,

• dobra organizacja swojej pracy,

• umiejętność współpracy z innymi.

Oferujemy:

• perspektywy rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• jasny, motywujący system wynagradzania

• pracę na pełny etat

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV przez formularz OLX.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Hornet Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-301 Wrocław, Aleja Jana III Sobieskiego 1, NIP: 8951402630, REGON: 930927895, zgadzasz się na przetwarzanie przez Hornet Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Hornet Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe, wskazane w Kodeksie pracy, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem iod(at)hornet.wroclaw.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Hornet Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-301 Wrocław, Aleja Jana III Sobieskiego 1, NIP: 8951402630, REGON: 930927895. Możesz się z nami skontaktować pod adresem iod(at)hornet.wroclaw.pl

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań związanych z przetwarzanie Twoich danych osobowych możesz się z nami skontaktować pod adresem: iod(at)hornet.wroclaw.pl

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 735549536