2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Komorniki
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. Handlowych - branża produkcyjna

Wynagrodzenie

1 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Komorniki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Dzień dobry,

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży produkcyjnej, poszukującą doświadczonego Specjalisty ds. Handlowych, który dołączy do naszego zespołu w modelu pracy zdalnej w wymiarze pół etatu.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenie w sprzedaży usług dla firm produkcyjnych

  • Znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji.

  • Samodzielność, doskonała organizacja pracy oraz wysokie umiejętności komunikacyjne.

Obowiązki:

  • Pozyskanie kontaktów do firm produkcyjnych (z przekazanej bazy)

  • Wykonywanie połączeń do grupy kontaktów celem zaplanowania spotkania

  • Analiza rynku oraz identyfikacja nowych możliwości biznesowych.

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe plus system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników.

  • Merytoryczne wsparcie i przygotowanie do pracy

  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Aplikacja:

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV.

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 909504963