2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Chudów
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. handlowych - handlowiec

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chudów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma TKTM Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko specjalista ds. handlowych.

Jeśli chciałbyś dołączyć do Naszego zespołu zadzwoń lub wyślij swoją aplikację.

Możemy Ci zaoferować:

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Gwarantowaną podstawę oraz system premiowy

  • Pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów

  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy

  • dofinansowanie zajęć sportowych np. karta MultiSport

Zakres obowiązków:

  •  obsługa dotychczasowych klientów

  • nawiązywanie relacji z nowymi kontrahentami

  • sporządzanie ofert i nadzorowanie realizacji zamówień

  • negocjowanie i przygotowywanie umów

  • wprowadzanie oraz bieżąca kontrola danych do systemu

  • przygotowywanie dokumentacji dla działu księgowości

  • współpraca z działem transportu

Oczekiwania i kompetencje:

  • dobra organizacja pracy,

  • znajomość obsługi programów z pakietu MS Office

  • promowanie pozytywnego wizerunku firmy i jej wyrobów wśród Klientów (również z uwzględnieniem promocji w mediach społecznościowych)

  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

  • prawo jazdy kat. B

Zachęcamy do kontaktu.

Lokalizacja

Chudów,

Śląskie

Śląskie, Chudów
ID: 913694379