2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Klawkowo
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. handlu

Lokalizacja

Klawkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PRESTO STAL, firma o ugruntowanej pozycji na rynku wyrobów hutniczych, zaopatrująca w wyroby stalowe klientów w całym kraju, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby na stanowiska:

Referent ds. handlu

Zakres obowiązków: - opieka nad obecnymi klientami firmy - pozyskiwanie nowych klientów i ich obsługa - uczestniczenie w tworzeniu planu rozwoju firmy - realizacja planów sprzedażowych Oczekujemy: - doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego - łatwość nawiązywania kontaktów - samodzielność - umiejętność samoorganizacji pracy - kreatywność i inicjatywa w działaniu - prawo jazdy kat. B Oferujemy: - umowa o pracę - narzędzia do pracy - wsparcie działu marketingu - udział w szkoleniach i sympozjach handlowych - możliwości awansu - przemiłą atmosferę w pracy (nasi pracownicy pracują u nas po 10 lat i dłużej) Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dodatkowe informacje: 60*******58

Lokalizacja

Klawkowo,

Pomorskie

Pomorskie, Klawkowo
ID: 914652132