2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Syców
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds HR

Lokalizacja

Syców

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Agro-Efekt Sp zoo poszukuje kreatywnego i zaangażowanego pracownika, który dołączy do naszego działu HR na stanowisko:

  • Specjalista ds. HR

  • Miejsce pracy: Syców

  • Typ umowy: Umowa o pracę / Pełny etat

Wymagane:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, prawo lub pokrewne) ,

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na tożsamym stanowisku w Dziale Personalnym

  • Ugruntowana wiedza i doświadczenie w realizacji zadań na wskazanym stanowisku

  • Znajomość Kodeksu Pracy i przepisów okołokodeksowych ,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Power Point i Excel) ,

  • Dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej poziom B2) ,

  • Samodzielność, orientacja na osiąganie celów, umiejętność pracy w zespole ,

  • Wysokie standardy etyczne i moralne, rzetelność i odpowiedzialność ,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się środowisku ,

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie przy rekrutacji, wdrażaniu nowych pracowników oraz pomoc w planowaniu szkoleń ,

  • Planowanie działań związanych z procesami Onboardingu Pracowników, prowadzenie kalendarza działań,

  • Udział w tworzeniu regulaminów i procedur wewnętrznych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi ,

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych ,

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami, udzielanie informacji oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów ,

  • Sporządzanie niezbędnych raportów, sprawozdań i analiz na potrzeby wewnętrzne i instytucji zewnętrznych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Rozwój zawodowy: dostęp do szkoleń, kursów oraz możliwość uczestnictwa w branżowych konferencjach

  • Współpraca przy międzynarodowych projektach: szansa na pracę nad projektami o globalnym zasięgu

  • Zespół wspierający: pracę w zgranym zespole, który ceni inicjatywę i kreatywne podejście

Lokalizacja

Syców,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Syców
ID: 910702890