2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ostrowiec Świętokrzyski
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. HR

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Elkom Trade S. A. – jesteśmy polskim producentem z 50 letnim doświadczeniem w branży metalowej. Produkujemy m.in. pojemniki siatkowe, pojemniki na wino, rollkontenery, pojemniki na butelki, nadstawki paletowe, wózki do kompletacji.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Specjalisty ds. HR

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe, preferowane w/z zarządzania zasobami ludzkimi

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne: komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji, umiejętność słuchania i obserwacji, empatia

  • otwartość, pozytywne nastawienie

  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • znajomość metod rekrutacji

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • organizacja, koordynowanie i nadzór nad procesem onboardingu

  • budowanie, planowanie ścieżek kariery i rozwoju pracowników, w tym kadry menedżerskiej

  • wsparcie kadry menedżerskiej oraz pracowników w obszarze szkoleń, koordynowanie procesu szkoleń pracowniczych

  • budowanie i dbanie o relacje i kulturę organizacyjną w firmie

  • zarządzanie komunikacją wewnętrzną w firmie

  • zarządzanie benefitami pracowniczymi

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę pełną wyzwań

  • możliwość ciągłego rozwoju

  • ubezpieczenie grupowe

Proszę o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz prowadzonych w przyszłości rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych z późniejszymi zmianami).

Administratorem Państwa danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest firma Elkom Trade S.A, al. Stanów Zjednoczonych 51/622A, 04-028 Warszawa. Dane, które dobrowolnie zostały nam przekazane możecie Państwo poprawić lub usunąć w dowolnym momencie.

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz prowadzonych w przyszłości rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych z późniejszymi zmianami). Administratorem Państwa danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest firma Elkom Trade S.A, al. Stanów Zjednoczonych 51/622A, 04-028 Warszawa. Dane, które dobrowolnie zostały nam przekazane możecie Państwo poprawić lub usunąć w dowolnym momencie.

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
ID: 911307206